Konferencja dotycząca sytuacji powiatu w obliczu pandemii koronawirusa

InformacjeInne

Na pytania nadesłane przez dziennikarzy odpowiadali podczas konferencji starosta dębicki Piotr Chęciek, wicestarosta Adam Pieniążek, przewodniczący rady powiatu Michał Maziarka oraz Przemysław Wojtys, dyrektor Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dębicy. Tematy dotyczyły najważniejszych spraw powiatu w obliczu stanu epidemii, który obowiązuje w Polsce.

Wśród wątków poruszonych 1 kwietnia br. znalazły się m.in. kwestie dotyczące sytuacji dębickiego szpitala, nauki przez Internet, realizowanych aktualnie inwestycji oraz wprowadzonych w związku z zagrożeniem koronawirusem zasad obsługi petentów.

Odpowiedzi uczestników konferencji będą cyklicznie publikowane na profilu FB oraz kanale YouTube Starostwa Powiatowego w Dębicy.

Zachęcamy do zadawania staroście kolejnych pytań. Należy je kierować na adres: info@powiatdebicki.pl