VI Wojewódzki Festiwal „I TY MASZ TALENT`

VI Wojewódzki Festiwal „I TY MASZ TALENT"

InformacjeKultura

We wtorek (10 grudnia br.), w Pustkowie Osiedlu, odbył się VI Wojewódzki Festiwal dla Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnością Intelektualną „I TY MASZ TALENT". Festiwal zorganizował Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy przy współudziale Starostwa Powiatowego w Dębicy, Gminy Dębica oraz Centrum Kultury i Bibliotek gminy Dębica. Głównym organizatorem i koordynatorem festiwalu była pani Anna Chęciek - nauczyciel Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy.

Każdego roku zwiększa się liczba uczestników. Podczas tej edycji mogliśmy podziwiać dzieci z Ochronki Zgromadzenia Sióstr Służebniczek BDNP Publicznego Przedszkola Integracyjnego w Dębicy, Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 2 w Dębicy, Publicznego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi w Pustkowie Osiedlu oraz uczniów: Szkoły Podstawowej nr 5, nr 8  i nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Dębicy, Zespołu Szkół Specjalnych w Stalowej Woli i w Dębicy.

Wszystkie występy były na bardzo wysokim poziomie, zgodnie przyznało jury w składzie: pani Karina Watoła - wicedyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy, pan Marcin Ciszek – dyrektor Centrum Kultury i Bibliotek gminy Dębica oraz pan Grzegorz Stec – Przewodniczący Komisji Oświaty w Dębicy. Dlatego też, we wszystkich  kategoriach wiekowych przyznano uczestnikom pierwsze miejsce.

CZYTAJ SPRAWOZDANIE

Zdjęcia udostępnione przez ZSS w Dębicy