„Gala Wolontariatu Ziemi Dębickiej 2019” za nami!

InformacjeInne

Najbardziej aktywni wolontariusze z Powiatu Dębickiego zostali dzisiaj (10 grudnia br.) nagrodzeni w Domu Kultury „Kosmos” w Dębicy. Laureaci zostali wyłonieni w trzech kategoriach wiekowych (uczniowie szkół podstawowych, średnich, a także osoby dorosłe).

Wydarzenie urozmaiciły występy Szkoły Tańca i Ruchu SOUL DANCE, dziecięcego teatru „Fantazja” z Miejskiego Ośrodka Kultury, który zaprezentował sztukę „Jak dwie krople wody”, a także prelekcja Bartosza Matei „Wolontariat we współczesnym świecie”. Podczas gali wspominano postać zmarłej w tym roku Marii Wilczkiewicz, dziennikarki, legendarnej działaczki Solidarności, wybitnej wolontariuszki ziemi dębickiej.

Wydarzenie organizowało stowarzyszenie „Uwierz w siebie”. Patronat nad wydarzeniem objął Starosta Dębicki Piotr Chęciek, którego reprezentował Sekretarz Powiatu Dębickiego Michał Prażak.

LISTA NAGRODZONYCH WOLONTARIUSZY