KORONAWIRUS – do minimum ogranicz wyjścia z domu, nie przyprowadzaj do urzędu dzieci!

InformacjeInne

W trosce o bezpieczeństwo zdrowotne mieszkańców powiatu dębickiego, sprawy urzędowe zalecamy załatwiać drogą elektroniczną (e-usługi) i za pomocą portalu e–puap. Namawiamy również, by wszystkie płatności regulować przelewami elektronicznymi. Prosimy o maksymalne ograniczenie wizyt w Starostwie Powiatowym w Dębicy - a w razie niezbędnej konieczności osobistego kontaktu - o zachowanie bezpiecznej odległości pomiędzy petentem a urzędnikiem.

POD ŻADNYM POZOREM DO URZĘDU NIE NALEŻY PRZYPROWADZAĆ DZIECI! Szkoły i przedszkola zostały zamknięte po to, aby dzieci i młodzież pozostały w domach!

Apelujemy o rozsądne i odpowiedzialne zachowanie, które pomoże skutecznie ograniczyć rozprzestrzenianie się koronowirusa.

Jak się zabezpieczyć przed koronawirusem?
• unikaj skupisk ludzkich,
• często myj ręce przy użyciu mydła i wody,
• unikaj dotykania ust, oczu i nosa,
• przy kasłaniu i kichaniu zakrywaj usta i nos,
• zachowaj co najmniej metr odległości, od osób, które kaszlą i kichają.

Fot. pixabay