Laureaci konkursu przyrodniczego nagrodzeni

InformacjeInne

44 prace plastyczne i blisko 80 fotografii zostało nadesłanych przez uczestników konkursu przyrodniczego. Nagrody dla laureatów wręczał Starosta Powiatu Dębickiego Piotr Chęciek i Dyrektor Produkcji firmy Kronospan Tomasz Tabor.

W konkursie fotograficznym „Przyroda Powiatu Dębickiego” najlepszy okazał się Adrian Jędrzejczyk z Brzostku,  który zaprezentował jury  zestaw fotografii. W konkursie plastycznym „Moje spotkania z przyrodą” w kategorii uczniów do trzeciej klasy szkoły podstawowej komisja najwyżej oceniła pracę Jakuba Soprycha z Pilzna. Wśród starszej młodzieży zwyciężyła Anna Chorąży ze Szkoły Podstawowej w Paszczynie.

Pracę młodych artystów oceniało jury w składzie którego zasiedli Ryszard Kucab – Kierownik Galerii Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy, Maciej Kozik - Dyrektor Wydziału Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej, Rolnictwa i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Dębicy (WRL) a także Joanna Przeworska-Erazmus z wydziału WRL.

To już szósta edycja konkursu. Wydarzenie współorganizuje firma Kronospan.