Odznaczenia „Za zasługi dla ochrony zdrowia” wręczone!

InformacjeInne

Dzisiejszą (23 grudnia br.) XV Sesję Rady Powiatu Dębickiego poprzedziła uroczystość wręczenia ministerialnych odznaczeń „Za zasługi dla ochrony zdrowia”. Uhonorowani zostali pracownicy Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dębicy: lek. Teresa Trębacz – Kamińska, lek. Stanisław Plata, Małgorzata Mandulak i Halina Trojan. Cała czwórka odebrała swoje medale z rąk Starosty Piotra Chęćka, Przewodniczącego Rady Powiatu Michała Maziarki oraz Wiceprzewodniczącej Rady Powiatu Anny Mazur.

Minister Zdrowia przyznał też wyróżnienia lekarzom: Lesławowi Ciepieli i Ryszardowi Pazdanowi oraz pielęgniarce Ewie Majkowskiej, jednak ze względu na niemożność uczestnictwa tych osób w dzisiejszym wydarzeniu, odznaki zostaną im przekazane
w stosownej formie w innym, dogodnym dla nich terminie.

Nagrodzeni otrzymali również legitymacje świadczące o otrzymanych wyróżnieniach, listy gratulacyjne oraz kwiaty.