Płatne staże dla mieszkańców Dębicy

InformacjeInne

Podkarpacka Izba Gospodarcza w Krośnie zachęca do udziału w projekcie stażowym CZAS NA START – DRUGA EDYCJA, współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Uczestnicy mogą liczyć m.in. na stypendia oraz zwrot kosztów poniesionych na dojazdy. Propozycja adresowana jest do mieszkańców wybranych miast na Podkarpaciu, wśród nich znalazła się Dębica.

W ramach projektu oferowane są:
- indywidualne i grupowe doradztwo zawodowe,
- pośrednictwo pracy,
- szkolenia zawodowe,
- płatne staże zawodowe na okres ok. 6 miesięcy.

Dla uczestników stażu zostaną zapewnione:
- wypłata stypendium szkoleniowego,
- pokrycie kosztów szkoleń zawodowych,
- zwrot kosztów przejazdu na szkolenia,
- stypendium stażowe,
- zwrot kosztów przejazdu na staż.

Projekt skierowany jest do osób spełniających kryteria: wiek od 15 do 29 lat, w tym niepełnosprawne, zamieszkujące na obszarze woj. podkarpackiego (w rozumieniu KC), należące do grupy NEET tj. łącznie spełniające następujące warunki: nie pracują (bierne zawodowo, nie zarejestrowane w urzędzie pracy), nie uczestniczą w kształceniu formalnym w trybie stacjonarnym i nie szkolą się (nie brały udziału w tej formie aktywizacji finansowanej ze środków publicznych w okresie ostatnich 4 tygodni).

UWAGA!
Nabór przeznaczony jest jedynie dla osób zamieszkujących następujące miasta: Dębica, Jarosław, Jasło, Krosno, Łańcut, Mielec, Nisko, Przemyśl, Przeworsk, Ropczyce, Sanok, Stalowa Wola, Tarnobrzeg.

Termin naboru: od 22.07.2020 r. do 31.07.2020 r.

Dokumenty rekrutacyjne można złożyć:
- osobiście, do skrzynki oznaczonej jako STAŻE, zlokalizowanej w Krośnie, ul. Kletówki 52, III piętro, w godzinach 10:00 - 15:00 (Biuro projektu zlokalizowane w Krośnie, ul. Pużaka 37 jest tymczasowo zamknięte). Osoby niepełnosprawne potrzebujące pomocy w złożeniu dokumentów proszone są o kontakt telefoniczny pod numer 13 43 695 90, 13 43 234 47).
- za pośrednictwem Poczty Polskiej/Kuriera. Dokumenty należy wysłać na adres: Podkarpacka Izba Gospodarcza, 38-400 Krosno, ul. Kletówki 52.

Szczegółowe informacje dostępne są w Biurze Projektu, Podkarpacka Izba Gospodarcza w Krośnie.

ZOBACZ PLAKAT