Podziękowania i gratulacje za promocję regionu w 30-lecie „Taurusa”

InformacjeInne

Podziękowania za promocję regionu dla Prezesa Przedsiębiorstwa Przemysłu Mięsnego „Taurus” sp. z o.o. w Pilźnie wręczył Starosta Powiatu Dębickiego podczas spotkania pieczętującego obchody jubileuszowego roku 30-lecia działalności spółki.

W 2019 r. Prezes Jarosz dwukrotnie został wyróżniony przez Prezydenta RP. Wiosną został powołany do Rady ds. Przedsiębiorczości, a jesienią – na wniosek Starosty Dębickiego - został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Prezes Jarosz otrzymał także Nagrodę Specjalną ISBnews  i znalazł się w gronie „Najbardziej Wiarygodnych w Polskiej Gospodarce”, został również „Człowiekiem Roku 2019” gazety „Kurier Tarnowski”.

Wraz z posłem Fryderykiem Kapinosem Stanisław Jarosz zainicjował też powołanie Rady ds. Przedsiębiorczości Powiatu Dębickiego, która ma reprezentować właścicieli lokalnych firm przed miejscowymi samorządowcami oraz zgłaszać ich problemy na forum ogólnokrajowym.

Firma „Taurus” okrągłą rocznice swojej działalności świętowała przez cały ubiegły rok – poczynając od gali jubileuszowej i święta pracowników, poprzez kulinarne wydarzenia przygotowane z myślą o mieszkańcach regionu, po akcje promujące polską, tradycyjną żywność.