Radni Powiatu Dębickiego przyjęli Budżet na 2020 rok

InformacjeInwestycjeInne

Rada Powiatu Dębickiego przyjęła dziś (23 grudnia br.) uchwałę budżetową na 2020 rok. Suma ujętych w niej dochodów przekracza 134 mln zł, a planowane wydatki na najważniejsze inwestycje to ponad 6,3 mln zł.

– Chciałbym Państwu bardzo podziękować za przyjęcie uchwały budżetowej. Być może nie ma w niej spektakularnych inwestycji, ale są elementy bardzo ważne dla mieszkańców – zwracał się do radnych Starosta Piotr Chęciek.

Wśród planowanych zadań znalazła się kontynuacja budowy Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy (3,5 mln zł), realizacja Podkarpackiego Systemu Informacji Przestrzennej (ponad 1,3 mln zł) budowa chodnika w Gumniskach (200 tys. zł) oraz budowa drogi powiatowej Głobikowa – Braciejowa (750 tys. zł).