Są pieniądze do wzięcia na założenie własnej firmy

InformacjeInne

Bezpłatne szkolenia oraz wsparcie finansowe do 30 tys. zł mogą otrzymać mieszkańcy województwa podkarpackiego, którzy wezmą udział w projekcie „Od pomysłu do sukcesu z własną firmą”. Na zgłoszenia czeka Tarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Rekrutacja potrwa od 18 do 29 maja br.

Oferta adresowana jest do osób bezrobotnych lub biernych zawodowo w wieku 30 lat i więcej, które chcą założyć własną firmę i nie prowadziły zarejestrowanej działalności gospodarczej w ciągu 12 miesięcy poprzedzających dzień przystąpienia do projektu. To program współfinansowany z pieniędzy Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego na podstawie umowy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Rzeszowie, pełniącym rolę Instytucji Pośredniczącej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Ze względu na pandemię koronawirusa, dokumenty rekrutacyjne można dostarczać WYŁĄCZNIE POCZTĄ TRADYCYJNĄ LUB KURIEREM na adres Tarnobrzeskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.: M. Dąbrowskiej 15 pok. 208, 39-400 Tarnobrzeg.

Fot. pixabay