Anioły z II LO zagrają tym razem dla Ksawerego

InformacjeKulturaInne

Już po raz szósty w Dębicy odbędzie się koncert „Anioły są takie ciche ... dzielimy się swoim talentem, pomagając innym”. Tym razem organizatorzy chcą zebrać fundusze na rzecz chorego na nowotwór oka Ksawerego Ciebienia. Charytatywna impreza odbędzie się pod patronatem Starosty i przy wsparciu finansowym Powiatu Dębickiego.

Organizatorzy wydarzenia to II Liceum Ogólnokształcące i Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy. 13 lutego br., na scenie dębickiego Domu Kultury MORS, będzie można zobaczyć i posłuchać m.in. zespół DIVERSION, Maję Jaszcz - finalistkę programu „Szansa na Sukces”, tancerzy szkoły „Soul Dance” z Dębicy oraz Szkoły Tańca Sportowego AKSEL z Rzeszowa oraz podopiecznych rzeszowskiego Klubu Akrobatyki. Start o godz. 12.00.

ZOBACZ PLAKAT