Konkurs historyczny dla młodzieży pod patronatem Premiera RP – zgłoś udział!

InformacjeKulturaInne

„Chcieliśmy tylko wolnej Polski” – pod takim hasłem odbywa się organizowany w 80. rocznicę Polskiego Państwa Podziemnego konkurs adresowany do młodzieży z woj. podkarpackiego i dolnośląskiego. Zgłoszenia uczestników będą przyjmowane do 16 października br.

Swoim patronatem honorowym przedsięwzięcie objęli: Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki, Prezes Instytutu Pamięci Narodowej Jarosław Szarek, Podkarpacki Kurator Oświaty Małgorzata Rauch oraz Dolnośląski Kurator Oświaty Roman Kowalczyk.

Organizatorami i partnerami realizowanego projektu są: Stowarzyszenie Oświaty i Wychowania z Wrocławia, Miasto Dębica, Instytut Pamięci Narodowej Oddział we Wrocławiu, a także Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej – Okręg Tarnów – Środowisko 5. Pułku Strzelców Konnych Armii Krajowej w Dębicy.

ZOBACZ REGULAMIN KONKURSU

POBIERZ KARTĘ ZGŁOSZENIA