Niepełnosprawni artyści wystąpią w Domu Kultury „Śnieżka”

InformacjeKulturaInne

Już po raz trzeci artyści amatorzy z południowej Polski będą mogli zaprezentować w Dębicy swoje umiejętności muzyczne w ramach Festiwalu Osób Niepełnosprawnych im. Zbigniewa Warchoła. Współorganizatorem imprezy jest Powiat Dębicki.

Rozpoczynający się 23 października festiwal obejmuje dwudniowe warsztaty adresowane do grupy 40 osób z województwa podkarpackiego, małopolskiego, lubelskiego, świętokrzyskiego a także koncert finałowy, podczas którego będziemy mogli usłyszeć wszystkich wykonawców. Gwiazdą koncertu będzie Kamil Bijos - muzyk zespołu Sound N’Grace.

Artyści zaśpiewają piosenki lat 80-tych, takich zespołów jak Lady Pank, Maanam, Wilki, Perfect, Kult, Bajm, Kombi, Dżem.

Festiwal będzie okazją do integracji lokalnego środowiska, przełamywania  barier, kształtowania tolerancji, wrażliwości artystycznej i promowania wartości, którymi w swoim życiu kierował się Zbigniew Warchoł.

ZOBACZ PLAKAT