Stowarzyszenie „Uwierz w siebie” zaprasza do udziału w konkursie „Wolontariusz Roku 2019 Ziemi Dębickiej”

InformacjeOrganizacje Pozarządowe

Stowarzyszenie „Uwierz w siebie” w Dębicy organizuje konkurs „Wolontariusz Roku 2019 Ziemi Dębickiej”. Celem plebiscytu jest promocja wolontariatu dębickiego w mieście i regionie, wskazanie różnych form pracy wolontarystycznej oraz podziękowania wolontariuszom za ich pracę i zaangażowanie w działalność na rzecz środowiska lokalnego.

Nominowani do konkursu mogą być wolontariusze, którzy w okresie od listopada 2018 r. do listopada 2019 r., w sposób szczególny zasłużyli się w pracy wolontarystycznej na rzecz społeczności lokalnej. O wynikach konkursu zwycięzcy zostaną powiadomieni telefonicznie.

10 grudnia 2019 roku w DKiK „Kosmos” w Dębicy, odbędzie się uroczysta „Gala Wolontariatu” na której zostaną ogłoszeni laureaci konkursu.

CZYTAJ INFORMACJĘ

POBIERZ REGULAMIN