„Salony Ósmoklasisty” cieszą się dużym zainteresowaniem

InformacjeOświata

Sporo młodych ludzi odwiedziło „Salony Ósmoklasisty” w Zespole Szkół w Żyrakowie oraz ZS Centrum Kształcenia Rolniczego w Brzostku. Oba spotkania dały zainteresowanym okazję do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkół ponadpodstawowych powiatu dębickiego.

Żyraków gościł ósmoklasistów wczoraj (5 marca br.), natomiast salon w Brzostku obył się dzisiaj (6 marca br.).  Kolejne spotkania zostaną zorganizowane w Liceum Ogólnokształcącym w Pilźnie (12 marca br.) oraz w I Liceum Ogólnokształcącym w Dębicy (13 marca br.).

Podczas każdego z tych wydarzeń uczniowie mogą m.in. obejrzeć film promujący szkoły prowadzone przez Powiat Dębicki, a także wziąć udział w quizie z wiedzy na temat informacji zawartych w zaprezentowanym materiale. Inicjatorem cyklu salonów jest dębickie Starostwo Powiatowe.