Unia Europejska
Rozmiar tekstu: -+
Dla niepełnosprawnych Dla słabowidzących Wersja graficzna Język migowy

Powiat, w którym
chce się żyć!

17°C
7 km/h
1020 hPa
Powiatowy monitoring powietrza
Sprawdź swoją wiedzę ortograficzną on-line!

Sprawdź swoją wiedzę ortograficzną on-line!

InformacjeOświata

Masz trochę wolnego czasu w domu i chcesz sprawdzić swoją wiedzę z zakresu języka polskiego i ortografii? Brakuje Ci pomysłów na organizowanie zajęć edukacyjnych dla swoich dzieci czy uczniów?  A może wręcz przeciwnie – chcesz udostępnić własnoręcznie przygotowane dyktanda do ćwiczeń dla innych? Wejdź na stronę www.dyktanda.pl, na której znajduje się specjalna selekcja różnych poziomów dyktand, tak aby każdy znalazł zadanie idealnie dopasowane do swojego wieku lub poziomu zaawansowania. Na Mistrzów Ortografii czeka aż 500 cennych nagród do wygrania.

Serwis WWW.dyktanda.pl umożliwia bezpłatną naukę ortografii. Aplikacja od razu wyświetla wynik z poprawności rozwiązanego dyktanda. Uczniowie, którzy się zarejestrują i rozwiązują dyktanda zalogowani do swoich kont, mają dostęp do historii wyników w danym dyktandzie. Można w ten sposób mierzyć ich postępy w nauce.

Ponadto każdy zarejestrowany użytkownik (uczeń lub nauczyciel) ma możliwość dodania swojego dyktanda do serwisu. Oczywiście dodane dyktando przechodzi moderację przed publikacją.

Udział w konkursie i korzystanie ze strony są całkowicie bezpłatne. Zachęcamy również do śledzenia profilu www.facebook.com/dyktandapl/, na którym codziennie od 24 kwietnia będą do wygrania dodatkowe nagrody.