Rozmiar tekstu: -+

Powiatowy monitoring powietrza
III Festiwal Piosenki Osób Niepełnosprawnych im. Zbigniewa Warchoła

Wydarzenia

Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych "Radość" z siedzibą w Dębicy zaprasza na III Festiwal Piosenki Osób Niepełnosprawnych im. Zbigniewa Warchoła, który jest wspomnieniem i uhonorowaniem osoby zasłużonej dla dębickiego środowiska artystycznego, wieloletniego muzyka, animatora kultury, instruktora muzycznych pokoleń dębiczan.

Festiwal obejmuje dwudniowe warsztaty adresowane do grupy 40 osób niepełnosprawnych z województwa podkarpackiego, małopolskiego,  lubelskiego, świętokrzyskiego. Warsztaty przygotują uczestników do występu festiwalowego. Głównym celem projektu jest edukacja  muzyczna i aktywizacja społeczna uczestników Festiwalu.

W tym roku podczas festiwalu będziemy mogli usłyszeć piosenki lat 80-tych, takich zespołów jak Lady Pank, Maanam, Wilki, Perfect,  Kult, Bajm, Kombi i Dżem.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-25 października 2019 r. w Miejskim Domu Kultury MORS przy ul. Sportowej w Dębicy.

ZOBACZ PLAKAT

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE