Unia Europejska
Rozmiar tekstu: -+
Dla niepełnosprawnych Dla słabowidzących Wersja graficzna Język migowy

Powiat, w którym
chce się żyć!

-5°C
6 km/h
1019 hPa
Powiatowy monitoring powietrza
III Festiwal Piosenki Osób Niepełnosprawnych im. Zbigniewa Warchoła

III Festiwal Piosenki Osób Niepełnosprawnych im. Zbigniewa Warchoła

Wydarzenia

Powiat Dębicki oraz Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Radość” zapraszają na III Festiwal Piosenki Osób Niepełnosprawnych im. Zbigniewa Warchoła, który jest wspomnieniem i uhonorowaniem osoby zasłużonej dla dębickiego środowiska artystycznego, wieloletniego muzyka, animatora kultury, instruktora muzycznych pokoleń dębiczan.

Festiwal obejmuje dwudniowe warsztaty adresowane do grupy 40 osób niepełnosprawnych z województwa podkarpackiego, małopolskiego,  lubelskiego, świętokrzyskiego. Warsztaty przygotują uczestników do występu festiwalowego. Głównym celem projektu jest edukacja  muzyczna i aktywizacja społeczna uczestników Festiwalu.

W tym roku podczas festiwalu będziemy mogli usłyszeć piosenki lat 80-tych, takich zespołów jak Lady Pank, Maanam, Wilki, Perfect,  Kult, Bajm, Kombi i Dżem.

Warsztaty dla uczestników odbędą się 23 i 24 listopada  w Miejskim Domu Kultury MORS przy ul. Sportowej w Dębicy. Darmowy koncert finałowy rozpocznie się w południe 25 października w Domu Kultury Śnieżka.

ZOBACZ PLAKAT

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE