007 02

24 października 2014 r. Starosta Powiatu Dębickiego Władysław Bielawa uczestniczył w Rzeszowie w Wojewódzkim Podsumowaniu Współzawodnictwa Sportowego Szkół, Gmin, Powiatów i Klubów za rok szkolny 2013/2014.

W prowadzonej klasyfikacji powiatów braÅ‚y udziaÅ‚ wszystkie powiaty Podkarpacia.
W minionym sezonie sportowym, podobnie jak w ubiegłych latach na pierwszym miejscu uplasował się Powiat Dębicki. Starosta Powiatu Władysław Bielawa odebrał podczas uroczystego podsumowania pamiątkową statuetkę.
    W ubiegÅ‚ym roku szkolnym w caÅ‚ym Podkrapaciu w zawodach sportowych organizowanych na wszystkich szczeblach współzawodnictwa, poczÄ…wszy od gminnego, a koÅ„czÄ…c na wojewódzkim, uczestniczyÅ‚o ponad 105 tys. mÅ‚odych sportowców. Patronat honorowy nad cyklem Wojewódzkich Igrzysk MÅ‚odziezy Szkolnej objÄ…Å‚ MarszaÅ‚ek Wojwództwa Podkarpackeigo WÅ‚adysÅ‚aw Ortyl.