mini31 stycznia 2015 roku, Uczniowski Klub Sportowy Kępa w Dębicy, Stowarzyszenie „Dziesiątka” i Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy zorganizowali Otwarte Mistrzostwa Dębicy Amatorów w Tenisie Stołowym.

Ta cykliczna już impreza ma na celu przede wszystkim popularyzację tenisa stołowego wśród dorosłych mieszkańców Dębicy i jednocześnie wyłonienie najlepszych zawodników.

W rozgrywkach, nad którymi patronat honorowy przyjął Starosta Powiatu Dębickiego udział wzięło 72 zawodników i zawodniczek kategoriach: kobiety (open), mężczyźni (open), oldboy, weteran i samorządowiec. Ta ostatnia przyniosła zwycięstwo pracownikokm urzędu miejskiego, choć swoich sił spróbowali także starosta Andrzej Reguła i burmistrz Mariusz Szewczyk.

Nagrody zwycięzcom wręczył między innymi Mateusz Smoła – Przewodniczący Rady Powiatu Dębickiego.

ZOBACZ WYNIKI

Zdjęcia udostępnione przez UKS "KĘPA"