pywakBlisko setka zawodników z całej Polski potwierdziła swój udział w XII Mistrzostwach Polski w Pływaniu Lekarzy. Zawody odbędą się w dniach 21 - 23 kwietnia br. na krytej pływalni  Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy (ul. Piłsudskiego 19). Honorowy patronat nad imprezą objęli m.in. Starosta Powiatu Dębickiego Andrzej Reguła oraz pan Maciej Hamankiewicz, Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej. Mistrzostwa zostaną połączone z konferencją naukowo–szkoleniową „Postępy w medycynie sportowej”. Szczegóły na stronie: www.mplwp.pl.

ZOBACZ PROGRAM MISTRZOSTW