rowStarosta Powiatu Dębickiego, Wójt Gminy Dębica, Burmistrz Miasta Dębica, Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica oraz Dębicki Klub Kolarski „GRYF” jako organizatorzy zapraszają na II Otwarte Mistrzostwa Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim w Konkurencji XC, które odbędą się 19 czerwca 2016 r. na Stoku Narciarskim w Stobiernej.

Na uczestników mistrzostw będą czekać dwie specjalnie przygotowane trasy: krótsza o długości ok. 300 metrów przeznaczona dla najmłodszych uczestników oraz trasa XC o długości ponad 2,6 km dla zaawansowanych zawodników.

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWĄ INFORMACJĄ O MISTRZOSTWACH