mini5Andrzej Reguła Starosta Powiatu Dębickiego uhonorował dyplomami i nagrodami w postaci bonów do realizacji w salonie Empik laureatów i finalistów Powiatowego Konkursu Historia – Historia Sztuki. Czasy stanisławowskie.

Konkurs zorganizowany został przez Zespół Szkół nr 1 w Dębicy – Publiczną Szkołę Podstawową nr 5 przy współpracy Wydziału Kultury, Turystyki, Sportu i Promocji Starostwa Powiatowego w Dębicy. 26 uczniów szkół podstawowych powiatu dębickiego, 20 kwietnia br. przystąpiło do testu historycznego obejmującego zagadnienia o czasach upadku Rzeczypospolitej w XVIII w., rozbiorach Polski oraz zabytkach architektury, rzeźby i malarstwa sztuki klasycystycznej w Polsce.

Wyniki konkursu:
LAUREACI: Natalia Oskarbska, Maciej Mikołajczyk (PSP nr 3), Katarzyna Rojek (SP nr 5)
FINALIŚCI: Mikela Wiktorska, Zuzanna Barnaś (SP nr 5), Karol Malinowski, Joanna Świerk (SP nr 2), Jakub Ruciński (SP nr 3), Michał Michoń, Małgorzata Furgał (SP Straszęcin), Rafał Labak (SP Mokre), Nadia Mazur (SP Łęki Górne), Karolina Michoń (SP Gumniska), Mateusz Słonina (SP Żyraków), Bartosz Chudy, Anna Głowacz (SP Stara Jastrząbka).

Uczniom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.

Zdjęcia udostępnione przez SP nr 5 w Dębicy