siatka naucz3 grudnia 2016 roku siedemnasty raz spotkali siÄ™ nauczyciele na turnieju piÅ‚ki siatkowej i walczyli o puchar ufundowany przez StarostÄ™ Powiatu DÄ™bickiego. NowoÅ›ciÄ… tegorocznych zmagaÅ„ byÅ‚ udziaÅ‚  w zawodach rodziców uczniów uczÄ…cych siÄ™ w danych szkoÅ‚ach. I Liceum OgólnoksztaÅ‚cÄ…ce, Zespół Szkół Zawodowych nr 1, Centrum KsztaÅ‚cenia Praktycznego, Zespół Szkół nr 1, Miejskie Gimnazjum nr 1 wraz ze SzkoÅ‚Ä… PodstawowÄ… nr 9, SzkoÅ‚a Podstawowa nr 10, SzkoÅ‚a Podstawowa nr 12 oraz reprezentacja Kwiatka to szkoÅ‚y, które wzięły udziaÅ‚ w rozgrywkach. ZwyciÄ™zcÄ…  okazaÅ‚a siÄ™ SzkoÅ‚a Podstawowa nr 10 grajÄ…ca po raz pierwszy w historii turnieju. Po bardzo emocjonujÄ…cym finale pokonali Zespół Szkół nr 1.

CZYTAJ INFORMACJĘ

Zdjęcia udostępnione przez ZS nr 2 w Dębicy