siatka am miniSześć drużyn wystartowało w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej Amatorów organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Dębicy. Sportowe zmagania odbyły się w sobotę (17 marca br.) w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Dębicy, ceremonii otwarcia dokonał Starosta Powiatu Dębickiego Andrzej Reguła. Zawodnicy reprezentowali Miasto Dębica, Miasto i Gminę Pilzno, Miasto i Gminę Brzostek, Gminę Dębica, Gminę Jodłowa oraz Gminę Żyraków.

Ostateczna klasyfikacja:
I miejsce – Miasto Dębica
II miejsce – Gmina Żyraków
III miejsce – GMina Jodłowa
IV miejsce – Gmina Dębica
V miejsce – Miasto i Gmina Pilzno
VI miejsce – Miasto i Gmina Brzostek

Wszystkie drużyny otrzymały z rąk Starosty Dębickiego pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe, natomiast trzy pierwsze zespoły - puchary. Statuetkę dla „Najlepszego zawodnika” odebrał Jacek Szelest, zawodnik z Żyrakowa.