bowling miniW dniu 22 marca 2018 roku po raz kolejny w Klubie LAGUNA w Ropczycach odbył się VII Podkarpacki Turniej Bowlingowy „Olimpiad Specjalnych” w Dębicy. Organizatorem tego przedsięwzięcia byli:  Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy, Oddział Regionalny Olimpiad Specjalnych Klub "DRAGON" Olimpiad Specjalnych, Powiat Dębicki, Gmina Dębica oraz GOSiR w Pustkowie. Podczas zawodów swoją obecnością zaszczycili nas:  Mateusz Smoła – Przewodniczący Rady Powiatu Dębickiego, Halina Głogowska – Zastępca Dyrektora PCPR oraz Dyrektor GOSiR-u Krzysztof Lipczyński. Po oficjalnej ceremonii – wniesieniu flagi i przysięgi zawodniczej – Pani Marta Biłas Dyrektor ZSS w Dębicy ogłosiła Turniej za otwarty.

CZYTAJ INFORMACJĘ

Część zdjęć udostępniona przez ZSS w Dębicy.