DSC01745W Domu Kultury MORS w Dębicy odbył się w piątek (24 maja br.) Jubileuszowy koncert z okazji 60-lecia Miejskiej Orkiestry Dętej oraz 50-lecia pracy Kapelmistrza Stanisława Świerka z Orkiestrą. W programie znalazły się utwory muzyki klasycznej, rozrywkowej i marszowej. Zgromadzona publiczność mogła podziwiać wokalny popis Kamila Pękali, Grzegorza Tomaszewskiego, Zdzisława Wojtynkiewicza oraz Magdaleny Świerk.

Gratulacje dla Orkiestry oraz Kapelmistrza w imieniu Powiatu Dębickiego złożyli Wicestarosta Dębicki Adam Pieniążek oraz Przewodniczący Rady Powiatu Michał Maziarka.