28 333Starostwo Powiatowe w Dębicy przygotowuje do druku broszurę informacyjno-promocyjną dla absolwentów szkół gimnazjalnych powiatu dębickiego, z ofertą edukacyjną szkół zawodowych na rok szkolny 2016 /2017. Broszura zawierać będzie także, informacje dotyczące nowych, poszukiwanych na rynku pracy, zawodów oraz specjalności, jak również prezentacje firm i przedsiębiorstw współpracujących z Powiatem Dębickim w zakresie dostosowania oferty kształcenia do aktualnych potrzeb lokalnych przedsiębiorców.

W zwiÄ…zku z powyższym zwracamy siÄ™ z proÅ›bÄ… o  wypeÅ‚nienie i przesÅ‚anie wypeÅ‚nionej ankiety, za poÅ›rednictwem poczty, na adres WydziaÅ‚ Kultury, Turystyki, Sportu i Promocji Starostwa Powiatowego w DÄ™bicy, 39 – 200 DÄ™bica, ul. Parkowa 28 lub drogÄ… elektronicznÄ…, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest wÅ‚Ä…czenie w przeglÄ…darce obsÅ‚ugi JavaScript., do dnia 27 listopada 2015 r.

Po zweryfikowaniu Państwa propozycji, pozostaniemy w kontakcie, celem uzgodnienia treści oraz materiału fotograficznego, przewidzianego do druku. Folder informacyjny ma ukazać się w drugim trymestrze 2016 roku.

POBIERZ ANKIETĘ