m09W minioną sobotę 2 kwietnia 2016 r. obchodziliśmy jedenastą rocznicę śmierci Papieża Polaka. Z tej okazji Gmina Dębica, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica we współpracy z Firmą Sparta-Mielec, Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica, Starostwem Powiatowym w Dębicy, Ratownictwem Wodnym Rzeczpospolitej oddział Mielec, Klubem Sportowym „Chemik” Pustków, Zespołem Szkół im. Jana Pawła II w Stobiernej, Zespołem Szkół im. Jana Pawła II w Brzeźnicy oraz Parafią św. Stanisława BM w Pustkowie-Osiedlu zorganizowali ku czci Jana Pawła II „II Memoriał Pływacki im. Jana Pawła II w XI Rocznicę Śmierci”, który odbył się na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu.

W „II Memoriale Pływackim im. Jana Pawła II w XI Rocznicę Śmierci", wzięło udział 967 osób, które zdecydowały się oddać hołd Papieżowi pokonując 201 km 750m co dało 8070 długości basenu.

CZYTAJ RELACJĘ

Zdjęcia udostępnione przez GOSiR Gminy Dębica