Unia Europejska
Rozmiar tekstu: -+
Dla niepełnosprawnych Dla słabowidzących Wersja graficzna Język migowy

Powiat, w którym
chce się żyć!

18°C
13 km/h
1008 hPa
Powiatowy monitoring powietrza
Dom Symeona i Anny świętował swoje otwarcie w nowej odsłonie

Dom Symeona i Anny świętował swoje otwarcie w nowej odsłonie

InformacjeInne

Zajęcia terapeutyczne, plastyczne, muzyczne i kulturalne. Ciepłe posiłki, domowa atmosfera i codzienna możliwość aktywnego spędzania czasu w gronie rówieśników. To tylko część oferty Dziennego Domu Pomocy Symeona i Anny pod egidą Stowarzyszenia im. Edmunda Bojanowskiego „Dobroć” w Dębicy, który w nowej odsłonie zainaugurował dziś swoją działalność w ramach projektu #DomLekarstwo.

Podczas wydarzenia Powiat Dębicki reprezentował wicestarosta Adam Pieniążek. „Dom – lekarstwo na codzienną samotność” prowadzą dębickie siostry Służebniczki. Budynek mieści się przy ul. Krakowskiej, działa od poniedziałku do piątku. Każdego dnia korzysta z niego około 20 seniorów z naszego powiatu.

Przecięcie wstęgi Dom Symeona i AnnyWicestarosta wręcza grawertonPersonel i podopieczni Dziennego Domu PomocySiostra zakonna udziela wywiaduWstęga przed głównym wejściemZgromadzeni gościeZgromadzeni gościeSiostra zakonna przemawiaGrupa sióstr zakonnychZgromadzeni gościeSiostra zakonna przemawiaPersonel i podopieczni Dziennego Domu PomocyPrzemówieniePrzemówienieWicestarosta przemawiaWicestarosta wręcza grawertonBurmistrz przemawiaPersonel i podopieczni Dziennego Domu PomocyPersonel i podopieczni Dziennego Domu PomocyKsiądz przemawiaKsiądz święci pomieszczenieKsiądz święci pomieszczenieKsiądz święci pomieszczeniePomieszczenie z figurkąGrupa gościWicestarosta i radny powiatowyBudynek Dziennego Domu PomocyUpominki dla gości