34 31Blisko 30 KGW uczestniczyło w V Powiatowym Przeglądzie Kronik Kół Gospodyń Wiejskich Powiatu Dębickiego 2019.

Podczas przeglądu przedstawicielki KGW prezentowały dorobek ostatniego roku swojej działalności. W podziękowaniu za swój trud włożony w krzewienie polskiej tradycji i kultury Panie z Kół Gospodyń Wiejskich odebrały z rąk Starosty Powiatu Piotra Chęćka, Wicestarosty Adama Pieniążka oraz Przewodniczącego Rady Powiatu Michała Maziarki dyplomy oraz bony upominkowe.

W spotkaniu uczestniczyli m.in. samorządowcy i radni ziemi dębickiej, dyrektorzy gminnych centrów kultury, a także reprezentanci instytucji związanych z działalnością na rzecz rolnictwa.

ZOBACZ FILM

• 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:30. All Day

• 10 Maj