07 19W tegorocznej edycji zmagań siatkarzy amatorów wystartowały drużyny z większości gmin powiatu dębickiego. Turniej odbył się w sobotę (16 marca br.) w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Dębicy. Imprezę oficjalnie otworzył Starosta Piotr Chęciek, który grał w barwach zwycięskiej drużyny.

Sportową rywalizację zorganizował Wydział Kultury, Turystyki, Sportu i Promocji Starostwa Powiatowego w Dębicy. Ostateczna klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:
I miejsce – Miasto Dębica
II miejsca – Gmina Dębica
III miejsce – Gmina Jodłowa
IV miejsce – Gmina Pilzno
V miejsce – Gmina Brzostek
VI miejsce – Gmina Żyraków

• 25 Sie
    Dożynki Powiatowe w Straszęcinie, godz. 15:00. All Day

• 25 Sie
    Koncert Zespołu DODA&VIRGIN z okazji Dożynek Powiatowych w Straszęcinie, godz. 20:00. All Day

• 30 Lis