siedziba starostwaUdogodnienie dla petentów Wydziału Komunikacji i Transportu wprowadziło Starostwo Powiatowe w Dębicy. Płatności związane z opłatami skarbowymi, wydaniem praw jazdy oraz rejestracją pojazdów można już regulować za pomocą kart płatniczych bezpośrednio u pracowników obsługujących interesantów Wydziału.

Do tej pory, żeby uiścić opłatę, trzeba było udać się do agencji banku mieszczącej się w Starostwie. Teraz wszelkie formalności można załatwić przy jednym okienku, co znacznie skróci czas obsługi klientów. Osoby, które jednak zechcą zapłacić gotówką, tak jak dotychczas mogą dokonać płatności w agencji.

• 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:30. All Day

• 10 Maj
    Powiatowy Etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Szkole Podstawowej nr 10 w Dębicy, godz. 9:00. All Day