siedziba starostwaUdogodnienie dla petentów Wydziału Komunikacji i Transportu wprowadziło Starostwo Powiatowe w Dębicy. Płatności związane z opłatami skarbowymi, wydaniem praw jazdy oraz rejestracją pojazdów można już regulować za pomocą kart płatniczych bezpośrednio u pracowników obsługujących interesantów Wydziału.

Do tej pory, żeby uiścić opłatę, trzeba było udać się do agencji banku mieszczącej się w Starostwie. Teraz wszelkie formalności można załatwić przy jednym okienku, co znacznie skróci czas obsługi klientów. Osoby, które jednak zechcą zapłacić gotówką, tak jak dotychczas mogą dokonać płatności w agencji.

• 29 Cze
    Ogólnopolski Spływ Kajakowy "WISŁOKA 2019" - start przy tamie w Dębicy, godz. 11:00. All Day

• 07 Lip
    V Otwarte Mistrzostwa Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim w Konkurencji XC na stoku narciarskim w Stobiernej, godz. 10:00. All Day