road-sign-663368 1920W związku z prowadzonymi robotami budowlanymi w ciągu drogi powiatowej nr 1290R Dębica - Straszęcin - Grabiny - Czarna dot. budowy nowego mostu przez rzekę Wisłokę w Dębicy, w okresie od dnia 20.03.2019 r. do 30.04.2019 r. wystąpią utrudnienia w ruchu po stronie północnej rzeki Wisłoki. Tj. od strony miejscowości Straszęcin w obrębie skrzyżowania z drogami gminnymi (w tym drogą prowadzącą ruch w kierunku Oddziału Psychiatrycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dębicy). Ruch będzie odbywał się wahadłowo z zastosowaniem sygnalizacji świetlnej.

• 25 Sie
    Dożynki Powiatowe w Straszęcinie, godz. 15:00. All Day

• 25 Sie
    Koncert Zespołu DODA&VIRGIN z okazji Dożynek Powiatowych w Straszęcinie, godz. 20:00. All Day