road-sign-663368 1920W związku z prowadzonymi robotami budowlanymi w ciągu drogi powiatowej nr 1290R Dębica - Straszęcin - Grabiny - Czarna dot. budowy nowego mostu przez rzekę Wisłokę w Dębicy, w okresie od dnia 20.03.2019 r. do 30.04.2019 r. wystąpią utrudnienia w ruchu po stronie północnej rzeki Wisłoki. Tj. od strony miejscowości Straszęcin w obrębie skrzyżowania z drogami gminnymi (w tym drogą prowadzącą ruch w kierunku Oddziału Psychiatrycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dębicy). Ruch będzie odbywał się wahadłowo z zastosowaniem sygnalizacji świetlnej.

• 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:30. All Day

• 10 Maj
    Powiatowy Etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Szkole Podstawowej nr 10 w Dębicy, godz. 9:00. All Day