22 01Już w najbliższą środę (14 października) w „Farfurni” - Gospodarstwie Agroturystycznym i Pracowni Rękodzieła w Zawadce Rymanowskiej - rozpocznie się VIII plener malarski organizowany przez Starostwo Powiatowe w Dębicy. Wezmą w nim udział uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu dębickiego.

Nad warsztatem artystycznym młodzieży będą czuwać instruktorzy: Mariola Zając i Ryszard Kucab z dębickiej Galerii Sztuki Miejskiego Ośrodka Kultury. Dziesięcioro młodych artystów, wraz z opiekunami, spędzi w ośrodku trzy dni. Owocem ich pobytu ma być poplenerowa wystawa prac, której wernisaż odbędzie się w Galerii Sztuki MOK.

ZOBACZ PROGRAM PLENERU

• 29 Cze
    Ogólnopolski Spływ Kajakowy "WISŁOKA 2019" - start przy tamie w Dębicy, godz. 11:00. All Day

• 07 Lip