rozmiar czcionki
A- A A+
szukaj
Polish Belarusian Czech English French German Italian Lithuanian Norwegian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian
tryb ekranu

logon

poplenerowa zaprSerdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy prac plastycznych powstałych podczas pleneru malarskiego, który został zorganizowany przez Wydział Kultury, Turystyki, Sportu i Promocji w Starostwie Powiatowym w Dębicy. Wernisaż odbędzie się w piątek (13 listopada br.) w dębickiej Galerii Sztuki MOK przy ul. Akademickiej 8. Początek o godz. 19.00, wstęp wolny.

 

Ekspozycja potrwa do 22 listopada 2015 r. Następnie prace plastyczne zostaną przekazana na aukcje charytatywne, z których dochód przeznaczony będzie na leczenie Andrzeja Burdzy, dębiczanina walczącego z chorobą nowotworową – ziarnicą złośliwą.

 

Ciekawe prace młodych artystów są efektem VIII pleneru malarskiego w „Farfurni” - Gospodarstwie Agroturystycznym i Pracowni Rękodzieła w Zawadce Rymanowskiej. Wyjazdowe warsztaty odbyły się w dniach 14 – 16 października br. Wzięli w nich udział uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu dębickiego: Ewelina Garbacz, Katarzyna Grych, Oliwia Kornaś, Kaja Koziara, Natalia Miazga, Małgorzata Surowiec, Klaudia Zielińska, Julia Żymuła, Piotr Cebula i Przemysław Niedziela.

 

ZOBACZ ZAPROSZENIE

  • 29 Cze
    Ogólnopolski Spływ Kajakowy "WISŁOKA 2019" - start przy tamie w Dębicy, godz. 11:00. All Day

  • 07 Lip
    V Otwarte Mistrzostwa Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim w Konkurencji XC na stoku narciarskim w Stobiernej, godz. 10:00. All Day

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych wyłącznie do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuję politykę cookies na tej stronie