DSCF8131Gorące brawa zebrali młodzi artyści z Podkarpacia, którzy wystąpili wczoraj (2 grudnia br.) podczas II Wojewódzkiego Festiwalu Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnością. Impreza odbyła się pod hasłem „I Ty masz talent”. Wykonawcy prezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne, recytatorskie i teatralne na gościnnej scenie Domu Kultury „Mors” w Dębicy.

Głównym organizatorem festiwalu był dębicki Zespół Szkół Specjalnych. Impreza odbyła się pod egidą Starostwa Powiatowego w Dębicy, które ufundowało nagrody dla uczestników artystycznych zmagań. Występy wykonawców oklaskiwali między innymi Przewodniczący Rady Powiatu Mateusz Smoła oraz pani Barbara Pelczar-Białek, Dyrektor Wydziału Kultury, Turystyki, Sportu i Promocji.

ZWYCIĘZCY FESTIWALU

• 25 Sie
    Dożynki Powiatowe w Straszęcinie, godz. 15:00. All Day

• 25 Sie