christmas-crib-figures-1060017 1920Od dziś (16 grudnia br.) do 18 grudnia br. włącznie mieszkańcy powiatu dębickiego mogą przynosić do Galerii Sztuki MOK w Dębicy (ul. Akademicka 8, godziny otwarcia: 9.00-17.00) swoje prace, które chcą zgłosić do udziału w jubileuszowej, dziesiątej edycji Powiatowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych.

Celem konkursu jest zachowanie tradycji tworzenia szopek, zachęcenie do inwencji twórczej  z uwzględnieniem akcentów regionalnych oraz prezentacja artystycznych efektów pracy, jako elementu kultury chrześcijańskiej i narodowej. Starostwo Powiatowe w Dębicy oraz Galeria Sztuki MOK serdecznie zapraszają do uczestnictwa w konkursie.

SZCZEGÓŁY KONKURSU

• 25 Sie
    Dożynki Powiatowe w Straszęcinie, godz. 15:00. All Day

• 25 Sie