DSCF8984Dziś (21 bm.) w dębickim Starostwie Powiatowym rozbrzmiały dźwięki najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek. Świąteczny nastrój zagościł w urzędzie za sprawą uczennic Państwowej Szkoły Muzycznej w Dębicy, które odwiedziły Starostwo wraz ze swoją nauczycielką – panią Martą Fortuną. Przy akompaniamencie skrzypiec, rozśpiewani goście złożyli Staroście i pracownikom urzędu Bożonarodzeniowe życzenia.

• 29 Cze
    Ogólnopolski Spływ Kajakowy "WISŁOKA 2019" - start przy tamie w Dębicy, godz. 11:00. All Day

• 07 Lip
    V Otwarte Mistrzostwa Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim w Konkurencji XC na stoku narciarskim w Stobiernej, godz. 10:00. All Day