DSCF90589Nieszablonowe prace laureatów dwóch powiatowych konkursów: plastycznego „Moje spotkania z przyrodą” i fotograficznego pod hasłem „Przyroda Powiatu Dębickiego”, można oglądać w Starostwie Powiatowym w Dębicy przy ul. Parkowej 28. Wystawa znajduje się na parterze budynku.

Blisko pół setki prezentowanych w Starostwie dzieł wyłoniono spośród 340 zdjęć i 226 prac plastycznych. Oba wspomniane konkursy zorganizował Wydział Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej, Rolnictwa i Leśnictwa.

W najbliższym czasie Starosta Powiatu Dębickiego przekaże ekspozycję sztabowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Dębicy. Fotografie, rysunki i rękodzieła zostaną zlicytowane podczas 24. finału WOŚP na rzecz zakupu urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

• 25 Sie
    Dożynki Powiatowe w Straszęcinie, godz. 15:00. All Day

• 25 Sie
    Koncert Zespołu DODA&VIRGIN z okazji Dożynek Powiatowych w Straszęcinie, godz. 20:00. All Day