DSCF90589Nieszablonowe prace laureatów dwóch powiatowych konkursów: plastycznego „Moje spotkania z przyrodą” i fotograficznego pod hasłem „Przyroda Powiatu Dębickiego”, można oglądać w Starostwie Powiatowym w Dębicy przy ul. Parkowej 28. Wystawa znajduje się na parterze budynku.

Blisko pół setki prezentowanych w Starostwie dzieł wyłoniono spośród 340 zdjęć i 226 prac plastycznych. Oba wspomniane konkursy zorganizował Wydział Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej, Rolnictwa i Leśnictwa.

W najbliższym czasie Starosta Powiatu Dębickiego przekaże ekspozycję sztabowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Dębicy. Fotografie, rysunki i rękodzieła zostaną zlicytowane podczas 24. finału WOŚP na rzecz zakupu urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

• 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:30. All Day

• 10 Maj
    Powiatowy Etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Szkole Podstawowej nr 10 w Dębicy, godz. 9:00. All Day