mini rceZakład Historii i Kultury Żydów Instytutu Historii Uniwersytetu Rzeszowskiego serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w VIII Obchodach Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holocaustu na Podkarpaciu, które odbędą się w dniach 25 - 29 stycznia 2016 roku. Uroczystościom patronuje Marszałek Województwa Podkarpackiego.

Organizatorzy zachęcają między innymi do uczestnictwa w wykładzie i spotkaniu z ocalonymi z Holokaustu i ich rodzinami w auli Uniwersytetu Rzeszowskiego (środa, 27 stycznia 2016 r. o godz. 11.30).

Wszystkie zaplanowane wydarzenia mają połączyć mieszkańców Podkarpacia w duchu tolerancji oraz otwartości na różne wyznania i kultury.

ZOBACZ PROGRAM OBCHODÓW

• 25 Sie
    Dożynki Powiatowe w Straszęcinie, godz. 15:00. All Day

• 25 Sie