wyklciŚwiatowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej – Środowisko 5 Pułku Strzelców Konnych AK w Dębicy oraz Starosta Powiatu Dębickiego serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w tegorocznych obchodach Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Cykl przedsięwzięć zainauguruje koncert Andrzeja Kołakowskiego „Oskarżeni o wierność” (27 lutego br.), a zakończy występ Grupy SAFO i wykład Kajetana Rajskiego (18 marca br).

ZOBACZ PROGRAM OBCHODÓW

• 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:30. All Day

• 10 Maj