wyklciŚwiatowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej – Środowisko 5 Pułku Strzelców Konnych AK w Dębicy oraz Starosta Powiatu Dębickiego serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w tegorocznych obchodach Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Cykl przedsięwzięć zainauguruje koncert Andrzeja Kołakowskiego „Oskarżeni o wierność” (27 lutego br.), a zakończy występ Grupy SAFO i wykład Kajetana Rajskiego (18 marca br).

ZOBACZ PROGRAM OBCHODÓW

• 25 Sie
    Dożynki Powiatowe w Straszęcinie, godz. 15:00. All Day

• 25 Sie