rozmiar czcionki
A- A A+
szukaj
Polish Belarusian Czech English French German Italian Lithuanian Norwegian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian
tryb ekranu

logon

004 011Organizatorem konkursu było Starostwo Powiatowe w Dębicy. Nagrody dla laureatów zostały sfinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska Gospodarki Wodnej w Rzeszowie oraz przez Powiat Dębicki.

 

Konkurs miał charakter otwarty i był skierowany do fotografów amatorów - uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Tematyką konkursu była przyroda powiatu dębickiego. Zdjęcia mogły przedstawiać: faunę, florę, przyrodę nieożywioną oraz  krajobraz regionu. Fotografie miały być wykonane w okresie od 1 lipca do 15 października br. Uczestnik mógł zgłosić do konkursu maksymalnie 3 zdjęcia w formie cyfrowej.

160Organizatorem konkursu było Starostwo Powiatowe w Dębicy. Nagrody dla laureatów zostały sfinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska Gospodarki Wodnej w Rzeszowie oraz przez Powiat Dębicki.

 

Konkurs miał charakter otwarty i został skierowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Tematyką konkursu była przyroda. Prace plastyczne mogły przedstawiać: faunę, florę, przyrodę nieożywioną lub krajobraz. Uczestnik mógł zgłosić do konkursu maksymalnie 1 pracę plastyczną. Konkurs dopuszczał różne techniki wykonania prac plastycznych.

  • 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:30. All Day

  • 10 Maj
    Powiatowy Etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Szkole Podstawowej nr 10 w Dębicy, godz. 9:00. All Day

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych wyłącznie do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuję politykę cookies na tej stronie