rozmiar czcionki
A- A A+
szukaj
Polish Belarusian Czech English French German Italian Lithuanian Norwegian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian
tryb ekranu

logon

11 08Kilkudziesięciu nauczycieli, uczniów, ich rodziców oraz opiekunów odebrało 14 czerwca br. podziękowania, nagrody i dyplomy z okazji Powiatowego Podsumowania Osiągnięć Edukacyjnych w roku szkolnym 2018/2019. Gratulacje składali wspólnie Starosta Powiatu Dębickiego Piotr Chęciek, Wicestarosta Adam Pieniążek oraz były Starosta Andrzej Reguła. Wydarzenie, które odbyło się w Zespole Szkół nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy, zostało zorganizowane przez Wydział Edukacji Starostwa Powiatowego w Dębicy. Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

 

ZOBACZ ZDJĘCIA

ZOBACZ LISTĘ WYRÓŻNIONYCH

11111114454XVI edycja konkursu ,,Ja i moje środowisko” odbyła się w Zespole Szkół Zawodowych w Pustkowie-Osiedlu. Jedynym z jej elementów było przygotowanie w formie elektronicznej pracy pod tytułem ,,Zdrowy styl życia młodzieży" . Wśród nagród znalazła się wycieczka do Pienińskiego Parku Narodowego, ufundowana przez Starostwo Powiatowe w Dębicy.

W konkursie wystartowali uczniowie z jedenastu szkół. Autorzy najlepszych prac to dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 5, SP nr 9 i Miejskiego Gimnazjum nr 4 w Dębicy oraz ZS w Pustkowie-Osiedlu i ZS w Paszczynie. Gratulacje i nagrody dla laureatów wręczyli wspólnie Wicestarosta Powiatu Dębickiego Adam Pieniążek i Dyrektor ZS w Pustkowie-Os. Sławomir Słyś.

Laureaci konkursu:
• 1 miejsce ex aequo: Aleksandra Kliś oraz Zuzanna Barnaś, SP nr 5 w Dębicy, opiekun p. Wiesława Klisiewicz,
• 2 miejsce ex aequo: Filip Polek, ZS w Pustkowie-Osiedlu, opiekun p . Bogusława Zapart oraz Artur Ryba, ZS w Paszczynie, opiekun p. Małgorzata Tyksińska,
• 3 miejsce ex aequo: Caroline Zarzeczny, MG nr 4 w Dębicy, opiekun p. Dorota Mleczko oraz Marlena Śmietana, SP nr 9 w Dębicy, opiekun p. Irena Stawarz.

ZOBACZ NAGRODZONĄ PREZENTACJĘ

  • 29 Cze
    Ogólnopolski Spływ Kajakowy "WISŁOKA 2019" - start przy tamie w Dębicy, godz. 11:00. All Day

  • 07 Lip
    V Otwarte Mistrzostwa Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim w Konkurencji XC na stoku narciarskim w Stobiernej, godz. 10:00. All Day

  • 09 Lip
    Spotkanie dla seniorów z udziałem policjantów i ekspertów ruchu drogowego pt. „Senior na drodze - pamiętaj o bezpieczeństwie” w Starostwie w Dębicy, ul. Parkowa 28, godz. 9:00. All Day

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych wyłącznie do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuję politykę cookies na tej stronie