004 011Celem konkursu organizowanego przez Fundację Dworek Skórzewski, jest:
1. Pobudzanie zainteresowania życiem i środowiskiem osób starszych,
2. Integracja środowiska seniorów, a także organizacji, instytucji i osób fizycznych zajmujących się osobami starszymi,
3. Rozwijanie wrażliwości artystycznej seniorów,
4. Prezentacja twórczości w dziedzinie fotografii seniorów oraz związanej z życiem i środowiskiem osób starszych,
5. Motywacja do podejmowania zadań twórczych przez osoby starsze,
6. Zwrócenie uwagi i uwrażliwienie szerszych środowisk na sprawy, życie i los osób starszych.

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach:
- Senior w obiektywie - obejmuje prace, których autorami mogą być wszystkie osoby, które ukończyły 18 rok życie, a głównym tematem są osoby starsze.
- Senior za obiektywem –„Najważniejsze dla mnie jest/są...” obejmuje prace, których autorami są wyłącznie seniorzy, a głównym tematem są ludzie, zainteresowanie, pasje lub inne tematy aktualnie najważniejsze w życiu seniora.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostepny w załączniku i na stronie internetowej www.fundacjadworekskorzewski.pl. Prace należy nadsyłać do 30 września 2014 roku na adres Fundacja Dworek Skórzewski, ul. Poznańska 6, 60-185 Skórzewo lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

• 27 Lut
    Spotkanie edukacyjno - informacyjne dla organizacji pozarządowych w Dworku Dębickim przy ul. Kościuszki 36, godz. 14:00. All Day

• 01 Mar