biegi9 czerwca 2016 r., z okazji jubileuszu 10-lecia istnienia II Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. Jana Twardowskiego w Dębicy, w malowniczym lesie na Wolicy odbył się bieg na orientację. Zawody przeprowadzono w czterech kategoriach: dziewczęta i chłopcy - gimnazjum oraz dziewczęta i chłopcy - szkoła ponadgimnazjalna.

Uczestnicy musieli nie tylko pokonać trasę biegową, ale również odszukać określoną liczbę punktów kontrolnych zaznaczonych na mapie. Ponad 60 uczestników miało okazję po raz pierwszy zapoznać się z tą dyscypliną sportową łączącą bieganie z orientacją w terenie.

Inicjatorami biegu byli nauczyciele II LO w Dębicy Maciej Kita i Dorota Nowak. Nagrody ufundowało Starostwo Powiatowe w Dębicy.

Zdjęcia udostępnione przez II LO w Dębicy

• 23 Sty
    IV Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 12:00. All Day

• 31 Sty