biegi9 czerwca 2016 r., z okazji jubileuszu 10-lecia istnienia II Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. Jana Twardowskiego w Dębicy, w malowniczym lesie na Wolicy odbył się bieg na orientację. Zawody przeprowadzono w czterech kategoriach: dziewczęta i chłopcy - gimnazjum oraz dziewczęta i chłopcy - szkoła ponadgimnazjalna.

Uczestnicy musieli nie tylko pokonać trasę biegową, ale również odszukać określoną liczbę punktów kontrolnych zaznaczonych na mapie. Ponad 60 uczestników miało okazję po raz pierwszy zapoznać się z tą dyscypliną sportową łączącą bieganie z orientacją w terenie.

Inicjatorami biegu byli nauczyciele II LO w Dębicy Maciej Kita i Dorota Nowak. Nagrody ufundowało Starostwo Powiatowe w Dębicy.

Zdjęcia udostępnione przez II LO w Dębicy

• 26 Mar
    Eliminacje VI Powiatowego Turnieju Debat Oksfordzkich w sali w Starostwie Powiatowym w Dębicy, ul. Parkowa 28, godz. 8:00. 15:08 to 16:08

• 10 Kwi