mini hd28 sierpnia 2016 r. o godz 14:00, przy Orliku w Gumniskach, wystartuje Bieg przełajowy PARTYZANT. Trasa obejmuje szlak akcji "Burza" na dystansie 23 km i 7 km. Impreza ma na celu upamiętnienie historii o poległych i pomordowanych żołnierzach Armii Krajowej oraz popularyzację biegów masowych.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Klub Biegacza MARATOŃCZYK DĘBICA przy współpracy Starostwa Powiatowego w Dębicy, Urzędu Gminy Dębica oraz Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pustkowie-Osiedlu.

CZYTAJ REGULAMIN

ZOBACZ PLAKAT

• 20 Lut
    V Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 13:00. All Day