30 098 drużyn rywalizowało podczas Turnieju Piłki NOżnej Szkół Rzemieślniczych Południowej Polski o Puchar Izby Rzemieślniczej w Tarnowie. Zawody obyły się 8 października br. w hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Pilźnie. Wystartowali w nich uczniowie ze szkół w Gorlicach, Krakowie, Krynicy-Zdroju, Limanowej, Nowym Sączu, Pilźnie, Tarnowie i Zakopanym. Głównym organizatorem turnieju była Rzemieślnicza Zasadnicza Szkoła Zawodowa im. Bł. Karoliny Kózkówny w Pilźnie.

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:
I miejsce - Pilzno
II miejsce - Zakopane
III miejsce - Limanowa
IV miejsce - Tarnów
V miejsce - Nowy Sącz
VI miejsce - Gorlice
VII miejsce - Krynica-Zdrój
VIII miejsce - Kraków

• 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:30. All Day

• 10 Maj