5698-0Nie 6 stycznia, tylko 13 stycznia br. odbędzie się Koncert Noworoczny w sali widowiskowej Domu Kultury "MORS" (wstęp wolny). W programie usłyszeć będzie można najpiękniejsze kolędy i pastorałki oraz utwory muzyki klasycznej i rozrywkowej w wykonaniu uczniów i nauczycieli Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Dębicy. Początek muzycznego wieczoru o godz. 17.00.

W pierwszej części, gdzie repertuar ściśle związany jest z tradycjami obchodzenia Świąt Bożego Narodzenia, wystąpią: Dziecięca Orkiestra Smyczkowa, w skład której wchodzą uczniowie PSM I st. w Dębicy pod batutą pani Marty Fortuny i Chór PSM I st. w Dębicy złożony z uczniów PSM I st. w Dębicy pod dyrekcją pani Alicji Stasiowskiej–Piwowar.

W drugiej części występu, która wprowadzi widownię w nastrój karnawałowy, zostaną zaprezentowane utwory muzyki klasycznej i rozrywkowej w wykonaniu Orkiestry Instrumentów Dętych (uczniowie PSM I st. w Dębicy wraz z prowadzącym panem Andrzejem Korusem) oraz Orkiestry Symfonicznej pod dyrekcją pana Stanisława Świerka. Członkowie orkiestry to absolwenci Akademii Muzycznych – nauczyciele, pozostali to uczniowie oraz absolwenci  Szkoły Muzycznej II stopnia w Dębicy. W części tej wraz z Orkiestrą Symfoniczną wystąpią zaproszeni soliści – Katarzyna Plewniak i Tomasz Furman. Koncert poprowadzi Renata Żabicka.

ZOBACZ PLAKAT

• 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:15. All Day

• 10 Maj