mini994II LO im. ks. Jana Twardowskiego oraz Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy zapraszają na koncert charytatywny dla dzieci chorych na mukowiscydozę „Anioły są takie ciche… - dzielimy się swoim talentem, pomagając innym". Organizację wydarzenia wspiera Powiat Dębicki. Koncert odbędzie się 15 lutego 2017 r. (środa) o godz. 11:00 w Domu Kultury MORS w Dębicy. Wstęp: 12 zł.

ZOBACZ PLAKAT

• 19 Paź
    Poplenerowa wystawa prac plastycznych wykonanych przez uczniów szkół powiatu dębickiego podczas pleneru w Celinach, Galeria Sztuki MOK Dębica, ul. Akademicka 8, godz. 19:00. All Day

• 23 Paź