mini994II LO im. ks. Jana Twardowskiego oraz Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy zapraszają na koncert charytatywny dla dzieci chorych na mukowiscydozę „Anioły są takie ciche… - dzielimy się swoim talentem, pomagając innym". Organizację wydarzenia wspiera Powiat Dębicki. Koncert odbędzie się 15 lutego 2017 r. (środa) o godz. 11:00 w Domu Kultury MORS w Dębicy. Wstęp: 12 zł.

ZOBACZ PLAKAT

• 26 Sie
    74. Rocznica Akcji "BURZA" i Bitwy na Kałużówce na polanie Kałużówka, godz. 9:30. All Day

• 02 Wrz