mini994II LO im. ks. Jana Twardowskiego oraz Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy zapraszają na koncert charytatywny dla dzieci chorych na mukowiscydozę „Anioły są takie ciche… - dzielimy się swoim talentem, pomagając innym". Organizację wydarzenia wspiera Powiat Dębicki. Koncert odbędzie się 15 lutego 2017 r. (środa) o godz. 11:00 w Domu Kultury MORS w Dębicy. Wstęp: 12 zł.

ZOBACZ PLAKAT

• 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:15. All Day

• 10 Maj