szopki2 lutego br. Galeria Sztuki MOK gościła autorów najpiękniejszych szopek bożonarodzeniowych. Tutaj właśnie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu, cieszącego się w powiecie dużą popularnością.

Do jedenastej edycji konkursu, organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Dębicy, zgłoszono 107 bożonarodzeniowych szopek. Zostały one ocenione przez komisję konkursową pod przewodnictwem Pana Ryszarda Kucaba – Kierownika Galerii Sztuki MOK. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród poprzedził występ artystyczny w  wykonaniu solistki ze Szkoły Tańca i Ruchu Soul Dance.

Wszystkim autorom bożonarodzeniowych szopek, jeszcze raz, serdecznie gratulujemy.

CZYTAJ PROTOKÓŁ

• 23 Sty
    Podsumowanie Powiatowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych w Galerii Sztuki MOK w Dębicy, godz. 11:00. All Day

• 24 Sty